Co je to Flashmob?

Flashmob je blesková zábavná akce, při níž se náhle vyskytne vícero lidí v předem určený čas na předem určeném místě spojených jistou společnou myšlenku (stejné oblečení, chování apod.).

Kdy a kde se akce koná?

Čtvrtek 10. 11. v 17 hodin na Masarykově náměstí.

Od 16:30 bude Čisté nebe na Kuřím rynku u plakátovacího sloupu rozdávat roušky a také svíčky (k dispozici je pouze omezené množství roušek a svíček, proto prosíme účastníky, aby raději donesli své vlastní roušky a svíčky).

Co se bude dít?

Instrukce organizátorů (převzato z Facebooku):

Budete se všichni potulovat po centru jako kdyby se nic nedělo , až odbije 17:00 hodina na zvonkohře a odpísknutí , nasadíte si všichni roušku a zapálíte svíčku.
Půjdete směrem k fontánám a utvoříte hada mezi těmito dvěma světly (http://oi40.tinypic.com/2rwopkl.jpg ) a budete se dívat směrem Nová radnice , KFC, lékárna u Zlaté koruny (z důvodu lepšího hlediska foceni fotografie ;) !! 
Ale POZOR!, pokud nás bude víc než je , budeme plán ještě měnit , takže sledujte událost prosím! 
Potom v 17:05 zazni odpísknutí (odpísknutí konce akce ) kdy všichni svíčku sfouknete a rozejdete se z náměstí jako kdyby se nic nestalo! :) 
BEZ TLESKANI !!!!

Jak Čisté nebe na akci spolupracuje?

Čisté nebe oslovilo organizátory Flashmob Ostrava v létě letošního roku s podnětem uspořádat flashmob, který by reagoval na znečištěné ovzduší na Ostravsku a dal několik svých podnětů, jak by akce mohla probíhat. Akci Čisté nebe podpoří tak, že se ho jednak aktivně zúčastní, ale také bude rozdávat roušky a svíčky lidem, kteří na akci dorazí. Čisté nebe také oslovilo pár svých dobrovolníků a podporovatelů, kteří se akci pokusí zachytit fotoaparátem a kamerou.

Zde naleznete bližší informace k akci: http://flashmob-ostrava.blog.cz/

Zde se můžete přihlásit na Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/event.php?eid=274588202560038

Vyhledávání

Máte zájem o náš zpravodaj?

 

Podpořte nás

Go to top