Rozhlasový diskusní pořad Speciál Martina Veselovského se chystá do Ostravy. 12. prosince v 17 hod se bude živě přenášet z Klubu Atlantik diskuse na téma: Bude někdy Ostrava dýchat (čistý vzduch)?

Hosty moderátora Martina Veselovského budou ministr životního prostředí Tomáš Chalupa, náměstek ostravského primátora Dalibor Madej, Vladimír Burda z výkonného výboru občanského sdružení Vzduch, člen správní rady Čistého nebe p. Andreas Triandafilu.

Zájemce o účast upozorňujeme, že kapacita sálu je limitovaná a je potřeba si místo rezervovat předem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Živý přenos diskuse můžete naladit od 17 do 18 hodin na stanicích  Radiožurnál nebo Český rozhlas Ostrava. Celou diskusi můžete od 17 do 18.30 hodin sledovat také ve video přenosu na zpravy.rozhlas.cz. Pokud se diskuze chcete zúčastnit osobně, přijďte prosím na místo konání nejpozději v 16.45 hodin. Dotazy lze posílat také prostřednictvím Facebookové stránky pořadu.

Vyhledávání

Máte zájem o náš zpravodaj?

 

Podpořte nás

Go to top