Hledáte dárek na Vánoce? Darujte svým blízkým ČISTÉ NEBE!

Ostrava, 22. prosince 2019 Vánoce jsou už za dveřmi a Vy si lámete hlavu nad tím, co letos nadělit svým blízkým pod stromeček?

Hledáte dárek na Vánoce? Darujte svým blízkým ČISTÉ NEBE!
22. prosince 2019

Vánoční certifikát - 200,- KčMáte pocit, že svetr s jelenem už vyšel z módy a rádi byste darovali něco netradičního a zároveň podpořili dobrou věc? Darujte ČISTÉ NEBE! Čisté nebe můžete darovat prostřednictvím dárkového certifikátu (v hodnotě 200, 500 nebo 1000 Kč).

 

Jak na to?

1. Vyberte si, jakou částku byste chtěli věnovat (200, 500 nebo 1 000 Kč).

2. Kliknutím na jedno z tlačítek níže se dostanete na on-line platební bránu, kde nám můžete dar okamžitě převést (ať už platební kartou a nebo dle daných instrukcí převodem z účtu).

 200,- Kč      500,- Kč     1000,- Kč

3. Po provedení platby (e-mailem Vám přijde potvrzení), si můžete stáhnout a vytisknout dárkový certifikát (certifikát je nadimenzován na délku podélné A4) a darovat jej svým blízkým. Věříme, že z něj budou mít obdarovaní radost.
Dárkový certifikát k tisku (pdf 141kb)

Proč darovat právě před Vánoci a proč podpořit právě nás?

  • Veškeré dary, které v daném kalendářním roce provedete a které jsou v souhrnu nad určitou částku (u fyzických osob 1000 Kč, u právnických 2000 Kč) si můžete v následujícím roce odečíst z daní. Více o daňových výhodách dárců najdete zde.
  • Naše činnost a aktivity jsou závislé na finanční podpoře lidí jako jste právě Vy. Nejsme velká organizace, máme pouze jednoho zaměstnance, ale i k udržení tohoto jednoho zaměstnance a zajištění provozu na další měsíce potřebujeme právě Vaši podporu. Jak s prostředky nakládáme si můžete přečíst v našich výročních zprávách. 

Předem děkujeme za Vaši podporu a přejeme Vám krásné Vánoce!

Grafický návrh poukazu: Petr Holuša